Przy Parafii istnieje Wspólnota „Ezechiasz”. Wspólnota gromadzi ludzi różnego wieku, począwszy od młodzieży po osoby w średnim wieku. Są w niej rodziny, single oraz osoby pojedyncze dla Królestwa Bożego. Formacja we Wspólnocie nawiązuje do formacji Ruchu Światło-Życie, duchowości Ojców Kościoła. Bliska duchowości Wspólnoty jest także myśl teologiczna św. Ignacego Loyoli i św. Jana od Krzyża. Wspólnota organizuje dla swoich członków i osób spoza jej kręgu szereg rekolekcji i szkoleń w ciągu roku. Tradycyjnie organizowane są rekolekcje dla niewiast i mężczyzn. We Wspólnocie rozbudowany jest wolontariat. Służba we Wspólnocie jest dostosowana do indywidualnych możliwości jej członków. Dają oni tyle czasu, ile mogą. W ostatnim czasie olbrzymią radością jest służba wielu wolontariuszy i ludzi ze Stowarzyszenia „Ezechiasz” na kursach Alfa. Wspólnota Ezechiasz spotyka się w naszej Parafii na spotkaniach modlitewno-formacyjnych we wtorki o godz. 19.00 (co drugi wtorek). Więcej informacji oraz bieżące wydarzenia (w tym ewentualne zmiany terminów spotkań) na stronie http://ezechiasz.org.